Oferujemy wszystko
abyś zaistniał w internecie

Kariera

Firma internetowa Bizmedia.PL poszukuje pracowników na stanowiska:

ADMINISTRATOR SERWERÓW
OCZEKIWANIA:
  • - wyższe wykształcenie techniczne
  • - perfekcyjna znajomość administracji serwerami WWW/LAN
  • - dobra znajomość języków: PHP, JAVA, HTML, DHTML, CSS, XML
  • - umiejętność projektowania baz danych oraz biegła znajomość SQL
  • - doświadczenia w tworzeniu technologii/aplikacji internetowych,
  • - dyspozycyjność, dobra organizacji pracy i odpowiedzialność,
  • - umiejętności analitycznego myślenia oraz kreatywność,
  • - samodzielność w realizacji powierzonych projektów,
  • - umiejętności pracy w zespole,
  • - dobra znajomosc języka angielskiego (dokumentacja techniczna)
  • - doświadczenie zawodowe

ZADANIA:
  • - administracja serwerami www dla dzialu hostingu (klatka.pl)
  • - zarządzanie rejestracja domen (adresik.pl)
  • - wsparcie techniczne dla klientów

WEBMASTER/GRAFIK
  • - praktycznego doświadczenia w przygotowaniu grafiki na potrzeby Internetu szablony stron WWW, banery, zdjęcia, itp.
  • - znajomości programów do tworzenia serwisów WWW oraz języka HTML, CSS,
  • - biegłej znajomości PHP, MySQL
  • - znajomość technologii Flash

Interesuje nas tylko praca na stały etat w naszej siedzibie w Sosnowcu. Oferty zawierające list motywacyjny oraz CV (koniecznie z doświadczeniem zawodowym) prosimy wysyłać na adres kontaktowy

Nasza serwisy i usługi Internetowe

Aktualności
Serwis klatka.pl otrzymał nową szatę graficzną z zastosowanierm nowoczesnych rozwiazań jak i Responsive Web Design
Została uruchomiona nowa usługa projektowania i tworzenia stron internetowych ogarniamyto.pl
Udostępniona została nowa wersja serwisu rejestracji domen adresik.pl
Światło dzienne ujrzał nowy design serwisu klatka.pl oferującego usługi hostingowe
Udostępniliśmy nową wersję systemu darmowej poczty free.os.pl

O firmie
Produkty
Nasze serwisy
Kariera
Kontakt

Bizmedia
ul. Reymonta 65
41-250 Czeladź